Eesnaha valulikkus ja veresooned 16.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on nii peenisepea kui ka eesnahk pikaajalieg ärritav ja vahel ka valulik katsuda. Samuti ka veresooned, mille peale on ebameeldiv/valus vajutada eesnaha all. Viimased 6 kuud on ka vaagnapiirkond vahel valutanud ja urineerimine vahel põletav/valulik olnud.

Vahekord on enam-vähem võimalik, aga võib teha kergelt hullemaks, kuna eesnahk on väga habras ja võib haiget saada.
Ma olen selle aja jooksul mitmeid kordi käinud meestearsti juures - teinud bakteriaalset/seenevastast ravi (kuigi minu testid on alati negatiivsed olnud), niisutanud 2x päevas eesnahka (arst ütles, et on kuiv). Naisel on ka mitmed erinevad hädad olnud aga temal on nüüd need mõnda aega korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene mida soovitan on seks kaitsevahendiga. Teiseks, kirjutatu alusel kahtlustan, et meestearsti juures te vist siiski käinud pole. Soovitan tulla Kliinikumi meestekliinikusse. Esimesele visiidile võtke kaasa ka hommikune esmasjoa kuse analüüs. Eesnaha alust 24 tundi enne visiiti mitte pesta!.