põletikunäit uriinis 17.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Paluks nõu. Uriiniproovid näitavad pikemat aega väikest põletikku (vähemalt aasta-poolteist). Käinud korduvalt meestearstil, tehtud analüüsid suguhaiguste suhtes, uuritud eesnääret, kuid põletiku põhjust ei tea. Kas on mingi variant (uuringud, proovid) põletiku põhjustaja leidmiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kompleksuuringuid teeme me igapäevaselt. Mida konkreetselt ja kas üldse oleks midagi veel vaja teha, saaksin õelda vaid kogu looga tutvudes.