Seksuaaliha puudumine 19.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seksuaaliha puudumine, viimane selline soov oli kui olin umbes 25. Kuidas ära ravida saab?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 40-aastane

Ma ei ole teid küll näinud, kuid soovitaksin tulla vastuvõtule. Peaksime kaaluma munajuhade sulgemist, sest siis kaob hirm soovimatu raseduse ees. Kombineeritud hormonaalsed rasedusvastased vahendid on sageli põhjustanud erinevas eas patsientidel libiido langust.
Apteegis on saada Maca pulbrid.
Seksuoloogidena soovitan dr Imre Rammul ja dr Mare Pruks. Alati võite tulla vastuvõtule Piritale.

G.Litter
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7