Verine eritis genitaalipiirkonnast poisslapsel? 20.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Puberteedist poja aluspükste pesumasinasse panemise ajal nägin, et tema aluspüksid olid veidi punaka värvusega/kuivanud vedelikuga genitali asukoha juurest. Mis see võiks olla? Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veritsus pole kunagi normaalne. Põhjuseid võib palju erinevaid olla. Enamasti mitte väga tõsised probleemid. Võite talle vaikselt viidata, et meestekliinikus on olemas saatekirja mitte vajav ja visiiditasuta noorte nõustamise vastuvõtt olemas.