Peenise pea taha tekkinud valged laigud 06.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise taha tekkisid valged laigud algul oli veist väiksem aga nüüd nagu rohkem laiali liikunud, olin siin viimased paar nädalalt igapäevaselt seksuaalselt aktiivne kas võib olla seotud sellega, et ise just tulin Austraalia muidu pöörduks Eestis meestearsti poole

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel on keeruline hinnata, aga võimalik et tegu on HPV viirusest põhjustatud kondüloomidega. Ka austraalias on meeste tervise ja suguhaiguste arstid täitsa olemas ja oskavad kindlasti aidata.