Valged punnid, laigud 04.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, kui eesnahk taha tõmmata, on eesnaha all valged laigud kohati ja ka valgeid punne, nagu oleks mädapunnid vöi midad taolist (pea otsas ei ole), minu arust eelmine nädal oli vähem ja nüüd natuke juurde tekkinud. Kipitust nagu ei ole, et milles võib asi olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui juurde tekib, siis siiski eesnaha põletik. Peske korralikult 2 korda päevas ja kui mured 2-3 päevaga ei kao, siis tasuks ka perearsti või meestearsti külastada. kuna info üsna piiratud, siis tarka midagi öelda ei oska.