Venivus on vähenenud, mis kreem see aitab? 20.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, peale põletiku ravi on kõik muu korras, aga venivus on nagu vähenenud, et eesnahk oleks nagu kitsas, üle peal liigub, aga teeb ikka veidi haiget, kui suguti kõva. Olen lugenud, et soovitate mingit kreemi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin diagnoosi panna ja ravimisoovitusi anda pole kahjuks võimalik. Toimivad hormoonkreemid on niikuinii retseptiravimid.