Fimoosi ravi - SIBICORT ? 01.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Perearst määras retseptiravimi SIBICORT, et aidata kaasa eesnaha liikumisele / venitamisele. Kas tegemist on ikka õige kreemi / salvega ?
Hetkel eesnahk kitsenenud määral kus urineerimisega on probleeme.
Eeldan, et tegemist on fimoosiga või midagi taolist.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha kitsenemise ravi üle saab otsustada peale läbivaatust. Enamik, aga kahjuks mitte kõik, juhtudest on tõesti kreemiravi ja venitamisega ravitavad. Küll pean ütlema, et kasutan teisi ravimeid.