juuksepiiri hõrenemine noores eas - tagasipööratav? 02.07.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleemiks juuksepiiri liikumine taha poole ja mitte ühtlaselt, vaid keskele midagi nagu jääb, aga külgedel nii-öelda augud pea otsa ees siis. Nagu selline M tähe taoline äkki. Jubedalt häirib, et nii noores eas ja juba 21. aastaselt selline asi.

Kas siin on üldse enam midagi teha või tulebki leppida sellega et mõne aasta pärast polegi enam midagi ja kohe kiilaks ajada või hakata mingid võltsjuukseid otsima? Tagasi ei tule ju enam miskit või on see võimalik?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjelduse alusel on tegemist tüüpilise mehetüüpi juuste hõrenemise/taandumisega. See protsesson ravimitega peatatav, harvem päris tagasi pääratav. Tegemist on elukvaliteedi meditsiiniga ja seega nii uuringute kui ravi osas tuleb see ise kinni maksta. Meestekliinikus saate tellida kiilaspäisuse uuringute paketi. Tulge vastuvõtule!