Peenis ei jäigastu piisavalt 05.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen veel üsna heas vormis 77 aastane mees ja partneriga üritan veel ka seksida. Muidu kõik kena tore aga parnerit ei rahulda minu lõdvavõitu peenis mida ei ole võimalik tuppe lükata. Muidu kõike muud on. Tahtmist ja soovi seksida. Pereast kirjutas mingil ajal Viagrat aga see ei mõjunud. Või kas peab sellises vanuses olukorraga lihtsalt leppima? Hästi nagu ei tahaks vee leppida !

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vanus pole mingi piirav tegur!
Olen aidanud ka mitmeid 90+ härrasmehi. Vastus sama kui eelmisele: erektsioonihäire põhjusteks on tavaliselt kombinatsioon kolmest tegurist - veresoonte seisund, hormoonide tase ja psühholoogia. Esimene samm probleemi lahendamise teel on põhjused selgeks teha. Selle järel saab leida ka õiged lahendusteed.