Mõned küsimused 18.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!

Ma olen mees, kes pole kunagi intiimne olnud ega ühelgi kohtingul käinudki. Mind on pikka aega juba häirinud see, et ma olen süütu, olen proovinud erinevaid kohtinguäppe ja kõike, aga minus pole seda iseloomu, sarmi ega fotogeenilisust, et kellegile meeldida. See on vaimselt mõjunud ka väga raskelt, lisaks veel muud elukäiguga seotud varjud. Käinud psühholoogide juures, psühhiaatrite juures, võtnud erinevaid ravimeid ja ka depressioonist ei saa võitu. Olen pidevalt olnud suitsiidne, politseigi kodus käinud aga see selleks. Ma siiski tahaks elus kasvõi korragi lähedust ja soojust kogeda ja ma olen jõudnud tõdemusele, et ainus viis, kuidas ma selleni jõuaks, on makstes teenusepakkujale. Samas mul on üsna kindlalt fimoos, kas selle seisundiga on võimalik vahekorda astuda, eeldades muidugi, et ma üldse suudaksin funktsioneerida, ja tunda naudingut?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Fimoos on kenasti lahendatav.
Funktsioneerimise osas on parim test eneserahuldamine. Kui ses kontekstis töötab on ok! Soovitan meestearsti külatada.Vaatame kehalise poole üle anname ehk paremat nõu, kui siin vahendatud infokillu alusel anda saab.