Punased laigud/punnid peenise eesnaha all ja peenise peal. 09.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, tekkisid jälle peenise eesnaha alla ja peenisepeale punased laigud, enamasti on eeenaha peal peenise pea all, vahekorras olin viimati 2päeva tagasi.
Käisin meestearstil 28.Veebruar meeste kliinikumis Tallinnas, sealt pani arst mulle diagnoosiks Balaniit e lukipõletik. Visiidil käies ei olnud sümptomeid. Sai tehtud ka bakteriaalne külv mis oli negatiivne.
Meestearst määras ravi 2nädalat kasutada fucicort hommik/õhtu.
Kuidas peaks käituma edasi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

90% eesnahapõletikest on seotud partneri sugutrakti põletikega. Seega peaks probleemi lahendama mõlemal osapoolel üheaegselt.
Teadmata lugu ja leidu, rohkemat öelda kahjuks pole võimalik.