Peenisele ja munanditele tekkinud kaks kõrgemat punni 24.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mida sellise ebameeldiva seest musta/sinika sisuga punniga ette võtta? Punn on seest kõva ja pigistades tuleb ka kergelt kollakat-läbipaisvat mädataolist vedelikku. Katsudes kergelt sügeleb. Millist ravimit vajadusel kasutada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ikka ja jälle imestan meie meeste kindlameelsuse üle! Mädane põletik, juba neljas kolle, aga arsti juurde ei jõua...
Soovitan põõrduda oma perearsti vastuvõtule. Alternatiivina meeste-- või nahahaiguste arst.