peenisepea või eesnahk 24.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas ma alustan, hmm

Alustasin masturbeerimist kui selle ajal käis käest läbi nagu nõksatus ning ilmselt rebenes ülevalt vaates eesnahk peenise pea alt. Kas see on väga hull asi või mis tegema peaks ? iseenesest veri jäi seisma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt eesnaha kida rebend. Esmane - hoida vee ja seebiga piikond puhas. Ilmselt tasub lähiajal ka meestearstile ette näidata. Seksis pidada vast nädalajagu pausi. Mõnikord on kordumiste vältimiseks vaja mõningaid lisameetmeid rakendada.