Eesnahk ei veni 19.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Paar päeva tagasi, just kui üle öö on eesnahk kaotanud oma elastsuse.
See kortsus osa mis jääb peenise otsa kui eesnahk on oma tavalises asendis - see tuleb erutunud olekus väikese venitus valuga üle pea. On ka näha visuaalselt kuidas tekib selline liivakella laadne kuju kus siis see Mitte veniv osa on heledam ja ümber peenise kitsam kui ülejäänud osa. Edasi tagasi liigutades sain aru ,et tegu on just selle naha osaga mis jääb peenise otsa , see randi pealne osa kus nahk keerab sisse poole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegi siis ilmselt skleroseeriva põletikuga.
Soovitan vastuvõtule tulla.
Seni seks preservatiiviga ja korralik hügieen!