Peenis on pealt tuim. 23.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Probleem on selles, et kogu peenise pealmine nahk ja kabi on tuim ehk tundetu ja riist on pool pehme. Erutuse ajal on kõva kuid samas saab riista keskelt nagu 90 kraadini painutada . Kui erutun siis on tunda ainult nn peenise lihase jäikust, kuid kui näiteks küüntega pigistan peeniae nahka ja peenise otsa eh kabi on need täitsa tundetud. juhtus ca 6 kuud tagasi päeva pealt

Probleem on selles, et kui erutun ja peenis jäigastub, siis naisega vahekorras olles on tundlikus alles ca 20%.

NB: Kuni 35 eluaastani oli peenise tundlikus väga suur ja kogu riist oli ülikõva. Seksides tuli kiiresti orgasm. Vahekorra ajal pidin liikuma võimalikult aeglaselt.

Nüüd on pool pehme, kuna kogu riista pealmine osa on tundetu. Muidugi kui olla väga kiimas on peenis kõva, kuid siis peab kiiresti ja jõulisemalt liikuma, et tunda midagi.

Kunagi pidin seksima komdoomiga, nüüd ei saa, kuna kondoom võtab veel viimasegi tundlikuse ära.

Alkot, suitsu ei tee. Tegelen aktiivselt jõusaali spordiga. Söön juurvilju, puuvilju ja suures koguses valgus sööke 2 aastat

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema lahendada. Nüansina see erektsiooniseisus peenise 90 kraadine painutamise võimakus. Siin peaks alustama läbivaatusest. Erektsiooni tagamine on lihtsalt lahendatav teema. Tundlikkuse kadumise põhjuse leidmine ja likvideerimine keerulisem, aga seda poolt kindlasti vaid kirjavahetusega selgeks ei saa.