Peenis ülevalt poolt lilla 03.01.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Vahekorra ajal lõin kuidagi peenise ära, oli valus aga midagi näha polnud. Järgmisel päeval oli nagu peenise peal vere valum(valus ei ole). Sellest jälle järgmisel päeval on peenis pealt poolt sinine/lilla ja ühes kohas on tunda väiksemat kõvat kohta, aga jätkuvalt valus ei ole ja vist on ka natuke paistes nahk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Verevalum taandub iseenesest ja püsivaid probleeme põhjustada ei tohiks. Edaspidi soovitan selliseid vahekorraaegseid ´ära löömisi´ vältida. Kui ei taandu 10 päeva jooksul või on kahtlus jätkuvale veritsusele, siis tasuks pöörduda erakorralise meditsiini vastuvõttu.