Peenis paistes ja punane ning peenisest tuleb veidike mäda moodi asja.... 30.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenis juurest 1 cm ülespoole (ainult pealt poolt, alt ei ole nagu midagi viga) paistes ja punane ja 1cm enne peenise pead lõppeb paistetus ära paistes ja valulik. Peenise peal ei ole midagi viga kuid sealt tuleb väheses koguses valget/kollakat mäda. Samuti on valulik ka vaagnaluu pealt ehk siis sealt kus peenis lõppeb 5 cm kõhu poole ülesse. Mul oli ka päris raju vahekord 3 päeva tagasi aga kasutasin kaitsevahendit oma mäletamist mööda / veits raju pidu oli ka. Olen ise välisriigis, arstiabiga veidi jama. Ehk oskate miskit soovitada ja öelda millega võiks tegu olla ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nagu ise kirjeldate - mädapõletikuga on tegu. Ega raju pidu arsti visiidist odavam ei ole! Soovitan siiski esimesel võimalusel suguhaiguste arsti külastada. See eriala on kõigis maailma riikides esindatud.