Rinna nibude valusaks muutumis põhjus 06.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mis põjustab selle et nibud hakkavad kippitama ja valusaks muutudvad. Eile tòò juures jãrsku läksid valusaks ei

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hormonaalse tasakaalu häire. Madal testosterooni tase või kõrgem naisuguhormooni tase.
Sageli seotud hormonaalse mõjuga lisaainete kasutamisega. Kui nii, siis soovitan esimese asjana lisaainetest loobuda.
Kui lisaineid pole, tuleks tulla meestearsti vastuvõtule ja põhjused välja selgitada. Mõni neist on ka tõsisema terviseohuga seotud.