Tere, peenisel selline asi mitu nädalat olnud. 11.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Peenisel selline asi old 2 nädalat, algul oli punn.

Mis see on? aeg ajalt kaob ära ja siis tekib uuesti. Ei valuta kui pihta minna vahel harva sügelus.

Muid kaebusi ei esine.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Kliiniline pilt sarnaneb hüdradeniidiga - higi- ja rasunäärmete põletikuga. Mõnikord on see seotud (provotseeritud) raseerimisega.
Fucicort kreem aitab hästi, kuid seda müüakse retsepti alusel. Võite pöörduda perearsti juured ja küsida retsepti. Kui see püsib, peate konsulteerima nahaarstiga.