kus tehakse skalpellivaba vasektoomiat? 02.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kus Eestis tehakse skalpellivaba vasektoomiat? Tingimused on täidetud ja teie vastuvõtul ka käidud. Ei ole mingit skalpellihirmu, lihtsalt kindlasti ei taha arme.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munadikoti nahka arvestades ei jäägi seal 10 mm lõike puhul enamasti miskeid nähtavaid arme. Skalpellivaba pole ka päris lõikevaba. Minu jaoks rohkem reklaamijutt.