oletatava eesnäärme probleemide ravi (PSA näidu pōhjal) 20.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere On olemas saatekiri uroloogile, kuid mitte lähemas tulevikus. Mida ei leia kliinik.ee on soovitused näiteks mida syya ja mida mitte ja mida soovitate ravimtaimedest. Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnäärmes on kolm suuremat haigust, mis võivad PSA taset tõsta. Söögiga siin midagi ära ei tee ja loodusravi osas peaks ka teadma, mis probleem põhjuseks on.