Peale eesnäärme eemaldamist alakõhu valu 03.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuna mul oli 2019 op.kus eemaldati eesnääre,siis 2020 oli tehtud ennetav keemiaravi.Praegu on analüüsid korras,PSA on 0,aga valud on väga tugevad ja kurnatavad.Kas saab selliseid valusi uurida laparoskoopiliselt

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole minu pädevuses tegeleda operatiivse raviga seotud probleemide lahendamisega. Ilmselt on tegu miskite vaagna piirkonna närvide ärritusega. Võiks nõu pidada ka mõne hea neuroloogiga.
Lihtsalt laparoskoobiga sisse vaatamine siin suure tõenäosusega teie jaoks midagi ei muuda.