Mis laikud need on 24.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere peenise peale on tulnud laigud käisin arstil kirjutas hormoon kreemi kasutan 5 päeva siis kaob ära aga tuleb tagasi mingi 10 päevapärast

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks on siin asjaliku nõu andmiseks liiga vähe infot. Ka pisinüansid võivad siin üliolulised olla. Usaldage oma arsti. Kui soovite teist arvamust, siis võite alati ka minu vastuvõtule tulla. Siis kaasa hommikune esmasjoa uriin ja peenist 24 tundi mitte pesta.