Analüüsi vastused 07.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Kas saaksite palun tõlkida analüüsi vastused, on kõik korras või peaks midagi edasi uurima? (Lisasin pildid)
Munandite kontroll ja suguhaiguste testid korras.

Tänud!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olete valinud Elite kliiniku teenused ja neid tulemusi peaks teile tõlkima teie käsitluse eest vastutav arst. Üksi sperma analüüsi alusel rohkem kui pildi peal juba kirjas kahjuks öelda polegi võimalik. Kirjas pole ka probleemi, mida lahendada soovite. Sperma analüüsi võib kasutada mehe viljakuse hindamiseks, põletike diagnoosimiseks, aga ka üldtervise seisundi süvaanalüüsiks.