Punn peenise otsas 01.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vaevun juba mitmendat kuud nägema häirivat vaadet oma peenisel. Nimelt on sinna tekkinud mingi punn, mis kuidagi ära ei lähe. Pole juba aasta aega seksuaalselt aktiivne olnud ja ei tea, ega julge kuhugi pöörduda. Õnneks mainitud piirkond sügele ega valuta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pool aastat vaevute vaatama, aga arsti juurde minna ei vaevu. Sellised mured saab selgeks arsti vastuvõtul. Pildi alusel kahjuks siin lõpphinnangut anda ei ole võimalik. Enamasti on selline mure kiirelt ka lahendatav.