Kas on seenhaigus või midagi muud? 15.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pöördun oma mehe eest kuna ta ei räägi eesti keelt. Genitaalpiirkond sügeleb ja on tekkinud lööve tagmikule. Ebugavused algasid kuskil suve lõpus ja algas sellega, et peenis muutus kuivemaks ja tekkisid mõningad lööved selle peale ka. Seks muutus temajaoks ebamugavaks ja peenis oli valus. Ise igaksjuhuks käisin ja tegin suguhaiguste testi ka, aga see oli kõik negatiivne. Tagumikule on tekkinud suur lööve ja sügeleb. Rinna peale on ka tekkinud pigmendilaigud. Kas tegemist võib olla seenhaigusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel on tegemist ulatusliku nahapõletikuga. Soovitan soojalt pöörduda nahaarsti vastuvõtule, et täpne põhjus kindlaks teha.