punakas punn 02.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbes aasta aega on olnud peenise peal üsna suu punakas kõva punn. Nagu mingi tükk oleks all. Paar päeva tagasi hakkas pisut sügelema ja teeb haiget kui puudutada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin kahjuks aidata pole võimalik. Meestekliinikus on üsna vaba juurdepääsuga noorte nõustamise vastuvõtud. Aidata saab ka teie perearst.