Pruunid laigud kubemes, 11.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,olen 33aastane mees ja mul on kubemes pruunid laigud,need on olnud juba mõnda aega aga nüüd on nagu suuremaks läinud.Lisasin pildi.Millega võiks tegu olla.??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks puhtalt kehvapoolse kvaliteediga pildi alusel siin hinnangut anda pole võimalik. Seal üsna mitmeid eri haiguseid. Soovitan pöörduda esmalt oma perearsti vastuvõtule, kes vajadusel suunab edasi nahaarstile.