Peeniseots natuke punane ja paistes 20.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, Peeniseots on natuke punetav, ja valjaulatuv. Kas see on
normaalne ja milles voib olla asi? Muid kaebusi ei ole. See on nii olnud juba ule mitme kuu, valulik pole. Aitah

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt pole just kuigi hea. Aga tundub, et tegemist on kusiti limaskesta väikese väljapöördega. Sellise kehalise muutuse põhjused on täpselt teadmata. Kindlasti tuleb aga välistada nii kusiti enda kui ka eesnäärme-seemnepõiekeste põletikud. Soovitan uuringutele tulla.