peenis tilgub 21.02.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 21 aastane noormees. Probleem järgmine, et eelmise aasta kevadel sai läbi põetud klamüüdia nagu ma hiljem arsti käest teada sain. Arst kirjutas tagant järele tabletid ja haigus sai välja ravitud.(tehti uued testid) Eelmisest kevadest saadik on aga ka järgmine mure, et kui ma urineerimas käin, mida ma teen vist natuke tihemini, kui oleks normaalne ja ma arvan, et uuriini tuleb ka natuke vähem kui normaalne. Edasi, tõmban püksid ylesse ja siis tuleb veel natuke, selline väike sorts, mis on suhteliselt ebameeldiv, peenis jääb nagu tilkuma. Tipp oli eile õhtul, tulin koju ja olekski võinud WC jääda sest iga 20sekundi tagant tekkis uuesti häda ja jälle tuli väike sorts. Vahest harva on peeniseots ka kipitanud. Endale jääb mulje, et see tuleneb sellest, et peenis peale urineerimist tulgub ja sugutiots sellest tulenevalt pidevalt märg on. Vahest harva on tunda ka suguti kehas valu.
Kas te oskate öelda millega umbes tegemist on kuhu oleks Tallinnas kõige mõtekam pöörduda, millal on vastuvõtu ajad.
Ettetänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate tüüpilisi eesnäärme põletiku tunnuseid: sage kusemine, ebamugavustunne ja järeltilkumine. Kindlasti peaks sellisel juhul alustama suguhaiguste testidest ja lisaks tegema ka uuringud eesnäärme põletiku suhtes (sperma analüüsi). Klamüüdia, eriti kui ravi on hilinendu, on väga sagedane prostatiidi põhjus.
Soovitan tulla uuringutele Meestekliinikusse. Registreerimine tel. 53318008. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada - Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab