Tumedam sõõr kubemes 20.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes suve alguse paiku avastasin, et kubemesse peenisest ülespoole on tekkinud selline tumedam (u sama tooni nagu peenis ja kotid) kaarjas laik u 2cm raadiusega. Veidi on justkui ka suuremaks läinud. Kas tegemist võib olla lihtsalt pigmendi levimisega või mingi haigusega?

Ette tänades,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks siin ilma teid läbi vaatamata head nõu anda ei oska. Pigmendi levimine on vähetõenäoline, ennemini viitab siiski põletiku suunale. Soovitan kas meestearsti või nahahaiguste arsti visiiti. Peale läbivaatust saaksin midagi enamat öelda.