Seksi ajal ei suuda erutuna hoida 24.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Pöördun teie poole enda jaoks natukene piinliku probleemiga.
Nimelt siin viimastel kordadel mul ei ole olnud võimalik seksi ajal hoida peenist kõvana/erutatuna, keset seksimist vajub ära, ei oma tähtsust mis positsioonis parajasti oleme. Mu suhe tüdrukuga on ääre peal ja olen meeleheitel ning see probleem on asi, mis meid lahku ajab.
Ma ei tea kas see asi võib olla mõjuv faktor minu probleemile, aga mokatubaka tarbimine on mul harjumuses sees.
Olen väga avatud inimene ning ei häbene küsimustele vastamast.
Jään ootama teie vastus!

Kõike paremat!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui suhe selliste probleemide tõttu ähvardab katkeda, siis on teil ilmselt hoopis vedanud.
Erektsioonihäiretel on neli suuremat gruppi põhjuseid - veresoonte muutused, hormonaalsed muutused, eesnäärmemured ja psühholoogilised probleemid. Harva närviregulatsiooni häired.
Millised on antud juhul juhtivad, saaks selgemaks peale uuringuid.
Lisaks - erektsioonihäire ravi on täna väga lihtne ja tõhus.
Tulge vastuvõtule!