Meeste suguelundi kohta 20.08.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nädal aega tagasi hakkasin tundma et munandi kotiga on miskit valesti.nahk hakkas muutuma nagu kortsus paber muuus punetavaks .täna hommikul olalumine osa muutunud valkjaks ning oli väike kohtm kust oli nahk maha tulnud.istuda ebamugav

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tekkinud miski nahapõletik.
Ilma peale vaatamata siin head nõu anda on pea võimatu. Ehk vaid soovitada, et pesta sooja vee ja leebe seebiga paar korda päevas.
Soovitan kiiresti pöörduda oma perearsti poole. Vajadusel saavad aidata kas nahahaiguste arst või meestearst.