Peenise peale on tekkinud laik. 11.01.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, et peenise pea peale on tekkinud mingi imelik laik mida enne ei olnud. Tekkis see umbes 2-3 nädalat tagasi, või nagu mina, siis avastasin selle. See punane laik on mul seal olnud juba 10 aastat kui mitte rohkem see nagu probleemi ei tee, aga see teine laik on minu jaoks uus asi seal peenise pea peal. Kui see on ohutu, siis kas see kaob ära või jääb sinna eluks ajaks? Ma olen siin paar kuud nüüd kasutanud ka seda peenise venitus aparaati, et äkki see põhjustas selle laigu? Selle kirjaga on pilt ka kaasas sellest laigust.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandust, aga kahjuks pilti siin kirjas minuni jõudnud ei ole. Kui kindlalt panite, siis küsige üle Kliinik.ee administraatoritelt. Minu üldine soovitus on, et kõik püsivad (ei kao 1-2-3 päevaga) muutused peenisel tuleks siiski meestarstile füüsilisel visiidil ette näidata. Enamasti on tegu naha muutustega. Kaasasündinud muutused pole tervist ohustavad, aga enamik elu käigus tekkivaid püsimuutuseid viivad varem või hiljem seksuaalelu ja/või kusemise häireteni. Kui laik tekkis venitusaparaadi surve piirkonda, siis tuleks venitus katki jätta ja arstile asi ette näidata!