Kerge kipitus sugutis ja nõrk valu alakõhus (valu ei häiri) 05.02.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale vahekorda on suguti peas kerge kipitus ja kihelus. Naine kaebab samuti kipitust peale vahekorda. Eesnaha alla tekib mustust rohkem kui tavaliselt, pean pesema nii hommikul kui õhtul. Asi sai alguse kui naine paigaldas spiraali. Käisin umbes aasta tagasi ka vastuvõtul, kus tehti sperma ja uriini analüüs kõik oli korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjelduse alusel on siin tegemist alaägeda põletiku või mikrofloora häirega perekonnas. Soovitaksin mõlemal teha uuringud. Mehel siis alustada esmaskusest - meie labor annab hinnangu nii põletiku või võimaliku mikroobide leiu suhtes. Lisaks saab teha külvi eesnaha alt. Nende uuringute valgel saab juba edasise käsitluse otsustada. Visiidieelsed soovitused leiate siit: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/loe-enne-visiiti