Probleem seemnepurskeni jõudmisega 23.03.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, probleem selles,et enamus kordades ei jõua seemnepurskeni. Vahekord kestab tavaliselt pool tundi. Puhanuna seisab ja toimetab peenis hästi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hiline seemnepurse ja seemnepurske puudumine on keerulised lahendada. Küsimusest ei selgu päris täpselt ka see, kas tegu on seemnepurske puudumise või seemnepurskega põie poole (viimasel juhul on orgasmitunne olemas). Kindlasti peaks siin tegema korrektsed uuringud - eelkõige hormoonianalüüsid. Iseseisvalt võite proovida intensiivsemat partneripoolset eelmängu, kus vahekorda alustate juba tajuga peatselt saabuvast seemnepurskest.
Sedalaadi probleemidega on meie kliinikus kõige suurem kogemus dr. Olev Poolametsal. Soovitan pöörduda tema vastuvõtule! Töötab Tallinna osakonnas.