suguühe 02.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,
kas eesnaha lõikusega on ka võimalik suguühte pikkust kuidagi mõjutada? Mis on veel iseäralik, et kui naine stimuleerib sugutit käega, läheb seemnepurskeni jõudmisega suhteliselt kaua aega, kuid nii kui suguti viia tuppe, saabub seemnepurse koheselt, piisab sellest kui suguti on lõpuni tuppe jõudnud, kui mul on juba ära tulnud. Ütlete küll varasemates vastustes, et suguühte pikkus ei mõjuta rahulduse saamist, kuid nii ei saa ju naine mingit rahuldust.... kas probleem võib olla ka psüühiline või on tegu puhtalt organismi iseärasusega, kui nii siis kuidas sellest iseärasusest lahti saada, sest praeguse olukorraga pole kuidagi võimalik rahul olla.....
ette tänades, murelik meesterahvas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti on probleem vähemalt osaliselt psühholoogililist laadi. Operatsioon on taaspöördumatu lahendustee ja seetõttu soovitan seda ikka kõige viimasena. Soovitaksin alustada tablettraviga. Ravi saamiseks peaksite pöörduma meestearsti poole.
Edu soovides
Margus Punab