Ei suuda lõpetada 12.01.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt lugu selline et ma ei suuda kunagi lõpetada orgasmiga naise sees. Alati läheb mul selleks oma käe abi vaja. Olen proovinud hoiduda vahekorrast 10 ja enam päeva aga ikka tulutult. Seda on juhtunud elu jooksul võib-olla mõned korrad kus ma suudan saada orgasmi läbi tupe. Millest selline asi tingitud on?
Kas võib mõjuda kuidagi selline asi et oma süütuse kaotamisel küsis mu partner minu käest, et kas see vahekord peabki nii kaua kestma?
Kas ma peaksin sellega seksuoloogi poole pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Alates veebruarist on Ülikooli meestekliiniku Tallinna osakonnas tööl seksuoloog, kes peaks sedalaadi mure korral olema parim abimees. Enamasti on tegu psühholoogilise probleemiga, mis on korrigeeritav.