Munandi naha all valge muna 06.09.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Munandi naha alla on tekkinud selline valge muna, mis on kõva ning see on koos minu kasvuga ka kasvanud veidike kaasa. Kas see on ohutu? Mis viisil ma eemaldada saaksin seda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ohutu. Ilmselt rasunäärme kanali umbus. Enamasti kaob ise. Kui häirib, saate alati meestearsti või noormeeste nõustajate vastuvõtule pöörduda.