parema munandi peal pooliku muna punn 19.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas see pooliku muna punn pikkus 3cm on ohtlik ja kas see kaob ise ära või on vaja salvi ravi jne ???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on tegu munandikoti naha, õigemini nahaaluskoes miski struktuuri põletikuga.
Kui peaks edasi arenema, siis tasuks pöörduda EMO vastuvõttu. Kui jääb samal tasemel püsima, piisab kui lähipäevil jõuate perearsti juurde.