meeste teema 02.06.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Keset peenist tekkis umbes poole hernetera suurune punetav valulik moodustis.Umbes kolm kuud tagasi avastasin,ilmselt sama koha pealt naha alt valge suhkrutera suuruse tükikese.Valu ei teinud ega seganud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta ei oska siin kahjuks head nõu anda. Päris tüüpiline see mure ei ole. Meestearsti vastuvõtule!