Pillid meestele 18.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline küsimus, et kas Eestis on olemas ka pille, mis on meestele mõeldud (sarnaselt naistele mõeldud rasestumisvastastele tablettidele)? Kuidas need toimivad ja mis mõju võivad avaldada mehe potentsile tulevikus?
Tänan ette vastuse eest.
M.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meeste pillide teema näib viimasel ajal kuum teema olevat.
Kahjuks pean teid kurvastama. Lähema aasta jooksul jõuavad meeste pillid esimesen Hiina turule. Euroopa meestele kohased pillid on ikka veel katsetusjärgus ja loota võib neid ehk paari aasta pärast.
Edu soovides
Margus Punab