Kiilanemine 05.09.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24aastane noormees ja on probleeme kiilanemisega. Perekorras kellelgi peale minu seda probleemi ei esine. Küsimus järgmine, kas tasub teie juurde tulla hormoonuuringutele või testosteroonitaseme kontrolli? Kas sellest võib kasu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on tegu mehetüüpi kiilanemisega, siis tasub kindlasti hormonaalsed uuringud ära teha. Kui on seos meesuguhormoonide tasemega, siis on olemas hästi toimiv tõenduspõhine raviviis.