Dapoxetine 04.09.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millisel moodusel saan osta ravimit nimega Dapoxetine?
Kas on võimalik, et Eestist määratakse retsept ning ostan selle alusel Skandinaavia maadest või interneti kaudu?
Juhul kui Eestis varianti selle ravimi ostmiseks hetkel ei ole, siis millised oleksid moodsamad alternatiivid, v.a. depressiooniravimid, mis minus uimasuse ja väsimuse tunde tekitavad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui üks ravim ei sobi, siis kindlasti on võimalik leida vähemate kõrvalnähtudega alternatiiv. Ravimit saab kirjutada siiski arast ja selleks peaks arsti külastama. Kindlasti ei ole teie probleem võimalik lahendada sellises küsimus-vastus vormis.