Seksi tarvet vähendav ravim 30.07.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Ma ise ka ei usu, et nii lolli küsimuse esitan, aga ma pean teadma : kas on olemas rohtu, mis vähendab meestel seksi tarvet?
Ma pean ikka küsimust põhjendama ka, et endast mitte väga lolli muljet jätta.
Olen 43 a ja mul on kolmandat aastat menopaus...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teoreetiliselt on selline ravim olemas, kuid kuna see vähendab meesuguhormooni taset ja on seega suhteliselt laia mõjuga, siis seda antud otstarbel ja antud situatsioonis siiski tarvitada ei soovitata. Menopaus ei tähenda ju ometi seksi lõppu! Arutage oma probleemi naistearstiga ja kindlasti leiate hoopis mõistlikuma lahenduse.