munandi suurus 27.01.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on üks munand teisest tunduvalt suurem ja seda juba päris pikka aega. Ma arvasin, et äkki see taandub kuna arvasin, et selliseid asju tuleb umbes 17 aastastel poistel ette, kuid mul on ikka samasugune. Valu tegi ta ainult siis kui ta suureks läks. Rohkem pole ta valutanud. Jalgpallitreeninguid ei sega. Mida peaksin ette võtma ja kuhu pöörduma sellise probleemi puhul.

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan siiski tulla vastuvõtule. Suure tõenäosusega ei ole teiega midagi vaja ette võtta. Välistada tuleks siiski mõned haigused, mis võiksid hilisemat elukvaliteeti häirida.

Edu soovides

Margus Punab