Punane laik kubeme piirkonnas 17.03.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkis punane laik (ta pole väga tume, kuid siiski nähtav), vahepeal sügeleb, on juba olnud 2 nädalat. Asub jalgade vahel reie siseküljel vasakul jalal. Mis asi see olla võiks, kas see on nakkav ja kas peaksin kuhugi pöörduma....?

Tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline kubemevoldi põletik. Enamasti põhjustatud ebasobivast pesust või spordipükstest, mis hõõruvad ja tekitavad naha trauma. Raviks kasutame põletiku ja seenevastaseid kreeme. Pöörduge perearsti või meestearsti vastuvõtule. Ei ole nakkav haigus.