3,5 aastase lapse noku 14.01.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Mull on 3,5 aastane poeg . Kas teda peaks viima arsti juurde noku

kontrollimiseks, või on veel vara.Ise ei oska seda teha.Ei oska vaadata kuidas seal nahk peab olema. Ise ta küll üritab eesnahka alla kakkuda,aga ma ei tea kas võib seda teha või mitte.Kas on parem viia arsti juurde kontrollimiseks,või kuidas ise seda teha? Aitäh.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu arusaamise kohaselt ei pea 3. aastasel poisil eesnahk veel üle peenise pea käima. Probleemiks peaks pidama eesnahka punetust või põletikku. Siis peaks kindlasti lastekirurgi poole pöörduma.

Edu soovides

Margus Punab