stress? 25.05.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. kas hommikuste erektsioonide kadu ning spermamahu vähenemine on seletatav liigse stressi ning lihaspingega? infektsioone justkui ei ole. kas on seostatav, teisalt, prostatiidiga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma maht ja ka erekstioonivõime on esmajoones seotud meessuguhormoonide tasemega. Võimalikuks mõjuriks on tõesti ka eesnäärme põletik. Kuna muutused olulised, siis soovitaksin kindlasti uuringutele tulla.
Edu soovides
Margus Punab